Merhaba! Dr. Öğr. Üyesi Klinik Psikolog Gizem Akcan olarak sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyarım. Alanında uzman bir psikolog olarak, sizlere aşağıdaki konularda destek sağlamaktayım:

English Therapy Trial Session, Sesli Görüşme İle Bireysel Terapi, Bireysel Terapi
İnternet Bağımlılığı, Kişilik Bozuklukları, Anksiyete- Kaygı Bozukluğu, Kendini Tanıma-Kendilik Analizi, Panik Atak, ÖzGüven Sorunları, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Depresyon, Stres Yönetimi
Beslenme Alışkanlıklarımız ve Psikoloji, Okul Problemleri, Akran Zorbalığı, Öfke Kontrol Problemi, Sınav Kaygısı, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Ergenlik Çağı Sorunları, Bipolar Bozukluk, Sağlıklı Yaşam Koçluğu, Motivasyon Eksikliği, Dissosiyatif Bozukluklar, Porno Bağımlılığı, Cinsel Kimlik Danışmanlığı, LGBTİ Danışmanlığı
ÇOCUK VE ERGENLERDE BDT SÜPERVİZYONU, OYUN TERAPİSİ SÜPERVİZYON DESTEĞİ, YETİŞKİNLERDE BDT SÜPERVİZYON DESTEĞİ
Kadinlarda Orgazm Olamama Sorunu, Eşcinsellik ile iliskili sorunlar, Afet Travması, Göç ve Uyum Sorunlları, Öğrenci Koçluğu, Veli Danışmanlığı, Fobiler, Sosyal Fobi, KORONAFOBİ, Yeme Bozuklukları, Değersizlik Algısı, İletişim Problemleri, Çift Terapisi, Ebevyn Danışmanlığı, Cinsel Terapi, İlişki Terapisi, Evlilik Terapisi, Vajinismus, Aile Terapisi
Depression-English Therapy, Anxiety Disorder, Self Confidence, Panic Attack, Obsessive Compulsive Disorder, English Therapy, İngilizce Çift Terapisi

Eğitim geçmişim:

2011 ODTÜ LİSANS
2013 AREL ÜNİVERSİTESİ GENEL PSİKOLOJİ YÜKSEK LİSANS
2017 KLİNİK PSİKOLOJİ DOKTORA AREL ÜNİVERSİTESİ

Sizlerle birlikte, yaşadığınız sorunları ve zorlukları ele alarak çözüm yolları bulmak için deneyim ve bilgilerimi paylaşmak istiyorum. Uzmanibilir.com üzerinden ilanımı takip edebilir ve randevu talebinde bulunarak, sizin için en uygun zamanı belirleyebilirsiniz. Hayatınızdaki değişim ve dönüşüm süreçlerinde sizlere destek olmak için buradayım.

Terapi süreçlerimde bireysel, çift ve aile terapisi uygulamalarıyla birlikte, farklı yaş gruplarından bireylere hizmet sunuyorum. Yaşadığınız sorunlara uygun, özelleştirilmiş terapi süreçleri ve tekniklerle birlikte, sizinle güvenli ve samimi bir ortamda çalışarak, yaşam kalitenizi artırmaya yönelik adımlar atacağız.

Sorunlarınızı ve duygularınızı anlamaya yönelik empatik bir yaklaşımla, sizinle birlikte çözüm odaklı çalışarak, yaşamınızdaki olumlu değişiklikleri ve hedeflere ulaşmayı gerçekleştireceğiz.

Uzmanibilir.com üzerinden ilanıma ulaşarak, terapi süreçlerine dair detaylı bilgi alabilir, randevu taleplerinizi iletebilirsiniz. Terapi seanslarınızı güvenli ve rahat bir ortamda gerçekleştireceğiz.

Sorunlarınızı ve yaşadığınız zorlukları birlikte ele alarak, hayatınızda olumlu değişimler yaratmak için yanınızda olacağım. Uzmanibilir.com üzerinden benimle iletişime geçerek, sizin için en uygun zamanı belirleyebilir ve terapi sürecine başlayabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Klinik Psikolog Gizem Akcan olarak, sizlere en iyi hizmeti sunmak ve yaşam kalitenizi artırmaya yönelik adımlar atmak için buradayım. İletişime geçmek için tereddüt etmeyin, sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım.