Merhaba! Ben Diyetisyen Beyza Birlik. İstanbul Kent Üniversitesi’nden beslenme ve diyetetik bölümünden mezun oldum. Eğitim hayatım boyunca birçok farklı alanlarda deneyim ve bilgi edindim. Özellikle diyet polikliniği, mutfak, pediatri, genel cerrahi, diyaliz merkezi, kadın hastalıkları ve doğum, yenidoğan yoğun bakım ve gastroenteroloji polikliniklerinde hem eğitim aldım, hem de çalışma fırsatı buldum.

Bu deneyimlerim sayesinde, beslenme ve diyet konusunda geniş bir perspektif kazandım ve farklı hastalık ve yaş gruplarına uygun beslenme programları oluşturabilecek donanıma sahip oldum. Şu anda kendi ofisimde hem yüz yüze hem de online olarak beslenme danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Bu sayede, danışanlarımın yaşam tarzına ve ihtiyaçlarına en uygun beslenme önerilerini sunabilmekteyim.

Sağlıklı beslenmeyi bir yaşam şekli haline getirmek, benim temel hedefimdir. Bu nedenle, danışanlarımla yakından ilgilenir, onların ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilmiş beslenme planları hazırlarım. Ayrıca, eğitimlerime devam ederek beslenme ve diyetetik alanındaki güncel bilgileri takip etmekteyim. Bu sayede, danışanlarıma en güncel ve doğru bilgileri sunarak, sağlıklı yaşam hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olmaktayım.

Siz de sağlıklı beslenme konusunda destek almak isterseniz, benimle iletişime geçebilirsiniz. Birlikte sizin için en uygun beslenme planını oluşturarak, sağlıklı ve dengeli bir yaşam tarzına adım atabiliriz.